Mountster.pl COPYRIGHT 2020. ALL RIGHTS RESERVED.

MOUNTSTER S80

Uwielbiasz ryzyko, ale czujesz, że rozsądniej byłoby go unikać. Wiesz, jak ważne jest bezpieczeństwo, choć tak naprawdę wydaje Ci się nudne. Rozumiesz, że są sprawy istotniejsze od wyglądu, a jednak lubisz mieć na czym zawiesić oko. Czy to wszystko naprawdę musi się wykluczać?

Nie. Udowadnia to rower MOUNTSTER S80. Niespotykane dotąd właściwości jezdne zapewnią Ci szalone emocje. Nowoczesny design zaspokoi Twoje estetyczne potrzeby. Długa i bezawaryjna praca pozwoli Ci się tym wszystkim cieszyć w atmosferze relaksu i pewności.

Wystrzel…
Przekręć manetkę gazu, poczuj wtłaczanie do silnika mocy 6700 W i daj się ponieść emocjom!
Możesz osiągnąć prędkość nawet 90 km/h i… o niej zapomnieć. MOUNTSTER S80 od samego startu gwarantuje maksymalny moment obrotowy, a przy tym cichą pracę. To kolejne z pozoru przeciwstawne połączenie jest zasługą podającego aż 80 amperów sterownika FOC.
…i bezpiecznie wyląduj
Możliwość agresywnej jazdy równa się konieczności skutecznego hamowania. W MOUNTSTER S80 odpowiadają za nie czterotłoczkowe hamulce MAGURA MT5e. Mają wbudowany czujnik i automatycznie uruchamiają hamowanie regeneracyjne. To dzięki niemu szybciej się zatrzymasz (wspomaga hamowanie) i zaoszczędzisz pieniądze (znacznie spowalnia zużycie tarcz i klocków hamulcowych).

Piękny i bestia Jakość czy estetyka? Wybierz obie. Rama w MOUNTSTER S80 jest superwytrzymała, a jednocześnie lekka i atrakcyjna wizualnie. Mieści w sobie elektronikę oraz sterownik, przez co rower wygląda smukle i nowocześnie. Każdy model pokryty jest mocnymi naklejkami, dostępnymi w różnych kolorach. Nie bój się żadnego terenu. Połączenie mocnych 26’’ obręczy i grubych 3’’ opon zapewnia perfekcyjną trakcję, a rower wygląda dzięki nim jak prawdziwy potwór. Czuj się bezpiecznie nie tylko za dnia. Potężne w pełni aluminiowe, ledowe lampy doskonale oświetlą Ci drogę. Ustawiaj kąt padania światła (góra/ dół) i wybierz jego moc (10 W/40 W). Zrób to estetycznym przełącznikiem znajdującym się na kierownicy. Lampy w MOUNTSTER S80 dementują twierdzenie, że coś musi być albo porządne, albo ładne. Produkujemy je samodzielnie, więc nie musimy godzić się na żadne ustępstwa. Nasze lampy zapewniają Ci maksimum bezpieczeństwa, a przy tym pełnią funkcję estetyczną – są po prostu oszołamiające!

Pełna gotowość, czyli baterie i ładowanie

MOUNTSTER S80 zasilany jest wydajnym litowo-jonowym akumulatorem o napięciu 72 V (max 84 V) i pojemności 30 Ah. Zbudowany jest na bazie fabrycznie nowych, wysokoprądowych, nowoczesnych ogniw. Akumulator zapewnia maksymalne osiągi przy jak najmniejszej wadze. Przekłada się to na jego stabilną wieloletnią pracę*.

Do zestawu dołączona jest niewielka, szybka ładowarka, którą naładujesz rower do pełna w 3 godziny. Ma ona przełącznik do wolnego ładowania (10/5 A), np. w nocy. Jej niewielkie wymiary pozwolą Ci na zabranie jej do plecaka na dalsze wycieczki.

Nie musisz się ograniczać. Standardowy zasięg wynosi około 100 kilometrów, a przy spokojniej jeździe w okolicach 25 km/h może to być nawet 200 km na jednym ładowaniu.

Stan baterii akumulatora – czyli procent jego naładowania oraz napięcie – sprawdzisz na wyświetlaczu wbudowanym w ramę. Znajdziesz tam również dwa uszczelnione gniazda USB. Podłącz do nich telefon, nawigację czy inną elektronikę i zadbaj w ten sposób o własną wygodę.

Zawieszenie DNM idealnie sprawdza się podczas terenowej jazdy. Przedni amortyzator DNM USD-8S ma 200 mm skoku, regulację kompresji i odbicia. Damper to model RCP-2s o długości montażowej 241 mm.

Czy MOUNTSTER S80 jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Lubisz szybką i ostrą jazdę – rozpędź się do 90 km/h, poczuj moc i zapewnij sobie sporą dawkę adrenaliny…
…a czasem wręcz przeciwnie – z łatwością dozuj gaz, aby jechać powoli i spokojnie.
Nie chcesz, aby dominującym dźwiękiem podczas Twoich wycieczek, był hałas pracującego napędu. Skup się na delikatnym szumie opon i powietrza, ciesz się koncertami natury, bądź niesłyszalny w parku czy lesie.
Zależy Ci na oszczędnej jeździe. Przejechanie 100 km na MOUNTSTER S80 kosztuje około 1-2 zł. Nie musisz robić przeglądów, wykupować ubezpieczenia, wymieniać olejów ani filtrów. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to dbałość o elementy eksploatacyjne typu klocki hamulcowe i wykonywanie serwisu amortyzatorów.
Chcesz mieć piękny rower i budzić nim zainteresowanie.
Marzysz o długich wycieczkach i intensywnym eksplorowaniu okolicy. Jedno naładowanie wystarcza na wiele kilometrów jazdy (100-200 km – to zależy od prędkości). Do tego dzięki dobrej amortyzacji rower jest bardzo wygodny.

Dlaczego my?

Cały rower MOUNTSTER S80 wykonujemy sami. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań i dlatego nie musimy godzić się na żadne kompromisy.
Nie sprzedajemy naszych autorskich ram innym firmom. Kupując nasz rower masz pewność, że jest i pozostanie unikatowy.
Nasze pojazdy są całkowicie produkowane w Polsce.
Zapewniamy Ci możliwość skorzystania z jazdy próbnej. Odwiedź nasz salon i przetestuj rower, zanim zdecydujesz się na zakup.

Serwis

Świadczymy usługi serwisu pogwarancyjnego. Posiadamy wszystkie części zamienne, więc w razie jakichkolwiek problemów szybko się nimi zajmiemy, aby Twoja przerwa od jazdy trwała jak najkrócej.

Jesteśmy producentem z dużym doświadczeniem w branży pojazdów elektrycznych. Posiadamy zaawansowane zaplecze techniczne, prowadzimy własną produkcję baterii litowych.

Zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

*Warunkiem długiej żywotności akumulatora jest niedopuszczanie do długotrwałego pozostawienia go w stanie rozładowanym. Ładuj akumulator po każdej jeździe.

Cena:

Top