Mountster.pl COPYRIGHT 2020. ALL RIGHTS RESERVED.

MOUNTSTER XS45

Nie masz żadnego roweru. Masz zwykły rower. Marzysz o czymś mocniejszym. Zastanawiasz się nad zakupem roweru elektrycznego. Jesteś doświadczonym użytkownikiem rowerów z napędem. Nie jesteś doświadczonym użytkownikiem rowerów z napędem. Jesteś mężczyzną. Jesteś kobietą. Lubisz szybką jazdę. Lubisz wolną jazdę. Cenisz praktyczne rozwiązania. Uwielbiasz odkrywać nowe szlaki. Wolisz poruszać się utartymi ścieżkami. Nie lubisz przepłacać. Cenisz jakość. Chcesz się wyróżnić. Cenisz komfort i bezpieczeństwo.

Powyższa lista stwierdzeń charakteryzuje idealnego posiadacza Mountstera XS45. Wynika z niej, że może nim być… KAŻDY.

 

Dekalog szczęśliwej obsługi Mountstera Xs45:

  1. Spójrz na zdjęcia Mountstera XS45. Zachwyć się jego smukłą linią. Dostrzeż charakter.
  2. Myśl o nim. Wyobraź sobie siebie w czasie jazdy. Wiatr we włosach, wolność. Tak, pasuje do Ciebie. Pasuje do każdego. Nie wymaga żadnych większych umiejętności. To może być Twój pierwszy rower tego typu.
  3. Kup Mountstera XS45. Tak, po prostu. Stać Cię na niego. Przedstawiony model zachowuje dużo cech Mountstera S80, przy czym jest o połowę tańszy. Można go porównać z ceną niektórych rowerów elektrycznych, oferujących jednak dużo gorsze parametry.
  4. Ruszaj w drogę! I to długą. Na jednym ładowaniu będziesz w stanie przejechać nawet do 150 km. To zasługa baterii 1475 Wh.
  5. Dociśnij.  Nawet do 50 km/h. Pozwala na to napęd o mocy 2400 W.
  6. I zwolnij. Zrób to za pomocą wygodnych przycisków na kierownicy. Dostosuj nimi moc napędu w przedziale od 1 do 5.
  7. Czuj się bezpiecznie. Rama full zapewnia amortyzację przednią i tylną. To duży komfort i pełna kontrola nad prowadzeniem roweru. Hydrauliczne hamulce odpowiadają za bezpieczne i pewne zatrzymywanie się.
  8. Jedź, gdzie chcesz. Rower sobie poradzi. Mocne koła sprawdzą się na każdym terenie. Zwiedzaj i eksploruj nieznane dotąd tereny.
  9. Przyciągaj spojrzenia. Piękna, smukła rama z wybranym przez Ciebie kolorem naklejek wyróżni Cię w tłumie posiadaczy „zwykłych” elektryków.
  10. Odstaw rower na miejsce. To wcale nie musi być parter! Mountster XS45 jest poręczny i lekki.  Bez problemu chwycisz go jak zwykły rower i wniesiesz po schodach.

Pamiętaj o naszym wsparciu. Z zakupem roweru* otrzymujesz dwuletnią gwarancję
*Rower elektryczny Mountster XS45 jest tylko nazwą marketingową.

Mountster XS45 jest urządzeniem elektrycznym na bazie roweru. Nie jest rowerem w rozumieniu prawa i nie jest dopuszczony do ruchu po drogach w rozumieniu ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. o Prawo o Ruchu drogowym. Jest zaprojektowany do jazdy po powierzchniach nieutwardzonych i przeznaczony wyłącznie do użytku poza drogami.

Przed dokonaniem zamówienia zapytaj o czas dostawy

Sprzedaż odbywa się na zasadach opisanych w regulaminie Allegro.pl z uwzględnieniem obowiązujących przepisów Ogólnych Warunków Handlowych Sprzedającego (OWH).

ZAPYTAJ RÓWNIEŻ O NASZE INNE MODELE!
ul. Leszczynowa 8, Gdańsk

Cena:

Top